KS Olszynka Olza - strona nieoficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:

C-klasa » Racibórz

Trzecie zwycięstwo z rzędu Olszynki !!!

• autor: kasijasoddanka17, 2015-05-31 21:58

Olszynka wygrywa na wyjeździe z rezerwami Tworkowa 2:6 (2:3). Na listę strzelców wpisali się Wojciech Ligus x2, Jarek Hałacz, Szymon Kluczka, Przemysław Szuścik i Marek Mnich.

Wygrana w Tworkowie była trzecim zwycięstwem z rzędu naszej ekipy. Dodajmy, że nasz zespół wystąpił w tym spotkaniu bez kilku podstawowych graczy.

Skład: Dawid Kłosek - Sebastian Długi, Łukasz Pawlica, Robert Hałacz, Marcin Wacławczyk - Jarek Hałacz (Michał Wala), Przemysław Szuścik, Daniel Zagórski, Szymon Kluczka, Wojciech Ligus - Marek Mnich.

Ponadto Andrzej Wodecki.

Za 4 dni kolejny mecz. W czwartkowe popołudnie Olszynka podejmie u siebie rezerwy Czyżowic.

KS OLSZYNKA OLZA - LKS Naprzód Czyżowice II, 4 czerwca (Boże Ciało) godz. 14:00 boisko w Olzie. Zapraszamy !!!

Autor: Treść:pozostało znaków:

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.